Bez kategorii

5 filmów świątecznych dla całej rodziny

Święta to zdecydowanie rodzinny okres. W tym czasie warto odłożyć wszystkie inne sprawy i obowiązki na bok i spędzić przyjemne chwile z bliskimi na kanapie, oglądając świąteczne filmy. Jakie tytuły warto wybrać? Sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy.

Świąteczne filmy dla całej rodziny – poznaj TOP 5 propozycji

Miłośnicy kina uwielbiają filmy świąteczne, które mają wyjątkowy klimat. Dowiedz się, jakie tytuły przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym widzom.

1.    „Cud na 34 ulicy”

Mała Susan to bardzo mądra i rezolutna dziewczynka, która nie wierzy w Świętego Mikołaja. Zmienia jednak zdanie, kiedy spotyka na swej drodze Krissa Kringle, który pracuje jako Święty Mikołaj w centrum handlowym. Okazuje się, że nie jest on zwykłym pracownikiem…

2.    „Renifer Niko ratuje Gwiazdkę”

„Renifer Niko ratuje Gwiazdkę” to film animowany, który jest świetną propozycją nie tylko dla najmłodszych. Niko to mały renifer, który rozpoczyna naukę latania. Chce udać się na Biegun Północny, aby poznać swojego ojca, który pracuje dla Świętego Mikołaja.

3.    „Artur ratuje Gwiazdkę”

Klimatyczna, świąteczna animacja „Artur ratuje Gwiazdkę” opowiada o synu Świętego Mikołaja – tytułowym Arturze. Chłopak wraz z pomocą zaprzęgu reniferów i swojego dziadka stara się dostarczyć zapomniany prezent. To wzruszająca historia, którą pokocha cała rodzina.

4.    „Przyjaciel Świętego Mikołaja”

Po przybyciu do Nowego Jorku Święty Mikołaj ulega wypadkowi i traci pamięć. Niestety dzieje się to tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Na szczęście dziewczynka wraz z jej pieskiem postanawiają wspomóc poturbowanego Mikołaja i doręczyć prezenty za niego. Czy jednak uda im się wykonać to zadanie? Przekonaj się!

5.    „Kronika świąteczna”

„Kronika świąteczna” to stosunkowo nowa produkcja, która będzie świetnym wyborem zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów. Fabuła filmu rozgrywa się w mieście Lowell, w którym to młode rodzeństwo psuje sanie Świętego Mikołaja. Choć miał być to żart, dzieciaki szybko zdają sobie sprawę z tego, co tak naprawdę zrobiły. Teraz chcą jak najszybciej naprawić swój błąd i uratować święta!

Telewizja światłowodowa – świąteczna uczta dla kinomaniaków

Szukasz sposobu na to, aby obejrzeć z bliskimi świąteczne hity? Nie musisz już dłużej szukać i przeglądać licznych ofert dostawców telewizji. Postaw na pewne rozwiązania, które znajdziesz wśród propozycji INEA. Telewizja przez Wi-Fi pozwala pozbyć się problemu ogromnego dekodera i plątaniny kabli, które mogą psuć wystrój pokoju. Telewizja przez Wi-Fi nie wymaga podłączenia poprzez kabel do Internetu, wystarczy kabel HDMI i połączenie Wi-Fi. To takie proste!           

Telewizja światłowodowa to jednak przede wszystkim dostęp do szerokiej bazy kanałów telewizyjnych. Możesz wybrać sam/a, jakie programy interesują Cię najbardziej i za co chcesz płacić. Wybierz paczki tematyczne, a gdy tylko Ci się znudzą, wyłącz je w trakcie trwania umowy i zmień na inne. Telewizja światłowodowa to również najwyższa jakość obrazu i dźwięku, a także rozbudowana, domowa biblioteka VOD.