Biznes Rozrywka

3 sposoby zarabiania na nagrywaniu filmów z gier

Gry, to bardzo popularne hobby, a jeśli na hobby można dodatkowo zarabiać, wówczas jest to połączenie idealne. Nie wdając się w szczegóły ile na nagrywaniu filmów z gier można zarobić, bo zależy to od wielu czynników i jest bardzo rozbieżne, to warto przedstawić przykłady jak można zarabiać tym sposobem.


3 sposoby zarabiania na nagrywaniu filmów z gier:


Oczywiście najpopularniejszym i najbardziej dostępnym sposobem jest zarabianie na reklamach wyświetlanych w takim filmie. Najpopularniejszy serwis to YT, ale jak komuś on nie pasuje, albo otrzymał demonetyzacje może spróbować na innych serwisach np. Dailymotion. Żeby zarobić konkretne kwoty trzeba posiadać wiele wyświetleń.
Reflinki pod filmem, to kolejny sposób zarabiania na nagrywaniu filmów z grami. Wchodzi się na stronę z grami, które płacą za rejestrację, wybiera grę lub gry, po czym nagrywa z niej film i daje reflink w opisie. Każda osoba, która się zarejestruje to określony dochód. Zarabianie tym sposobem może być dochodowe, ale znów warunek to dużo widzów, czyli potencjalnych osób, które mogą się zarejestrować i zasilić nasze konto.


Ostatnim przedstawionym sposobem jakim można zarabiać nagrywając filmy z gier jest wsparcie od widzów. Pod każdym filmem można przypomnieć, że istnieje możliwość aby twórcę wesprzeć, jeśli jego filmy są tego warte, można to też zrobić w każdym filmie na końcu lub początku po prostu dać krótką informację na ten temat. Ważne aby nie robić tego za często, albo błagać, zwykła informacja wystarczy, jeśli komuś tworzone treści się podobają, to wesprze twórcę większą lub mniejszą kwotą. Zarabianie poprzez wsparcie od widzów jest ciężkie do przewidzenia mogą to być jakieś niskie kwoty lub tysiące złotych miesięcznie. Dopóki się nie spróbuje, to nie będzie wiadomo. Ważna jest grupa odbiorców, ilość odbiorców, rodzaj tworzonych treści i inne czynniki, które mogą wpływać na zarabianie poprzez wsparcie od widzów.


3 wyżej wymienione sposoby zarabiania na tworzeniu filmów z gier, to jedynie przykłady i oczywiście nie wyczerpują one tematu wiele zależy od pomysłowości i kreatywności twórców oraz umiejętności przyciągania nowych i utrzymania starych widzów.

Similar Posts